هلال‌احمر یزد ۲۰۰ دستگاه چادر امدادی به کهنوج کرمان ارسال کرد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، محسن حرازی‌زاده‌ یزدی روز پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران یزد افزود: در پی بارندگی‌ها و سیل اخیر در مناطق مختلف کشور و پیرو اعلام نیاز سازمان امداد و نجات هلال احمر، ۲ دستگاه کامیونت (فوسو)  این کمک ها را  ارسال کرد.

وی با قدردانی از همکاری مردم و مسئولان ادامه داد: امداد هوایی استان با تیم پرواز به صورت آماده‌باش کامل است در صورت اعلام نیاز کرمان با هماهنگی سازمان امداد و نجات، امداد هوایی یزد به منطقه سیل‌زده اعزام شود.

این مسئول با بیان اینکه کمک‌های هلال احمر به مناطق سیل‌زده در روزهای آینده با اعلام سازمان امداد و نجات و نیاز مناطق یادشده ادامه دارد گفت: مردم نوع دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل‌زدگان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد بانک‌های ملی، سپه، ملت و کشاورزی و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و یا کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷* و یا #۱۱۲*۷۴۱* واریز و در پویش همدلی و مهربانی کمک به هموطنانشان بپیوندند.

حرازی‌زاده ۲۰ دی‌ماه امسال گفته بود: محموله کمک‌های این نهاد شامل پنج هزار تخته پتو به مناطق سیل زده شهرستان چابهار به جنوب سیستان و بلوچستان ارسال شد.

حرازی‌زاده یزدی افزود: این محموله با پنج دستگاه تریلی و کامیون از انبارهای امدادی شهرستان‌های تفت و اشکذر به سیستان و بلوچستان حمل شد.

وی اظهار کرد: محموله‌های امدادی جمعیت برای هموطنان مناطق سیل‌زده با هدف کمک به ارتقا و بهبود کیفیت سطح زندگی آنها انجام شد.

یزد یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد حدود ۱۰ هزار نفر از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان هستند.

هلال‌احمر یزد ۲۰۰ دستگاه چادر امدادی به کهنوج کرمان ارسال کرد