عضو هیات رییسه مجلس: دولت سیزدهم در مدت ۴ ماه ۱۸۰ میلیون دُز وارد کشور کرد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی، مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز -سه شنبه -مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به دومین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی مبدع مکتب سلیمانی بود و سرمایه اجتماعی کشور را با در کنار مردم مهربان بودن، ایجاد کرد. دو سال از شهادت این بزرگمرد گذشته است ولی هنوز داغش تازه است و نشان می‌دهد هر کسی که در کنار آرمان‌های واقعی انقلاب و نظام باشد، مردم دوستدار او هستند.

نماینده مردم اهواز همچنین با اشاره به ایام رحلت علامه مصباح یزدی تأکید کرد: علامه مصباح مدافع اصلی ولایت فقیه بود و در مقابل تفکر لیبرال ایستادگی کرد.

عضو هیات رییسه مجلس یادآورشد: آقای روحانی واکسن را وسیله رسیدن به هدف سیاسی خود قرار داد و آن را به FATF و برجام مرتبط کرد در حالی که در دولت سیزدهم در مدت ۴ ماه حدود ۱۲۰ میلیون دُز واکسن تزریق شد و ۱۸۰ میلیون دُز واکسن وارد کشور شده است، پس این نگاه باید در موضوعات مختلف برای حل مشکلات اقتصادی مردم جاری شود.

وی با اشاره به موضوع آبگرفتگی‌ها در کشور تأکید کرد: آبگرفتگی قصه پرغصه استان‌های جنوبی از جمله خوزستان، بوشهر، بندرعباس، سیستان و بلوچستان است، انتظار می‌رود دولت آقای رئیسی و وزارت نیرو اقدامات عاجلی در این زمینه انجام دهند.

یوسفی با اشاره به بودجه سال آینده  کشور گفت: در بودجه سال ۱۴۰۱ در بحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی حواسمان باید به قشر مستضعف، بازنشستگان، کارگران شریف باشد که سفره آنها کوچکتر نشود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به سازمان هلال احمر گفت: با توجه به مشکلات هلال احمر باید در بودجه منابعی را لحاظ کنیم چرا که هلال احمر در صف مقدم بحران‌ها است. ضمن اینکه موضوع تبدیل وضعیت نیروهای هلال احمر باید مورد توجه قرار گیرد.

عضو هیات رییسه مجلس: دولت سیزدهم در مدت ۴ ماه ۱۸۰ میلیون دُز وارد کشور کرد