نیروی زمینی ارتش جزو یگان‌های برتر در میدان است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش،  سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی در همایش «اجابت خورشید»  که در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد، اظهار کرد: این همایش کار بزرگی است که با هماهنگی فرمانده نیروی زمینی ارتش تحت عنوان «طرح لبیک» در حال اجرا است.

معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه در «طرح لبیک» به تمام محورهای ماموریتی کاری و نیروی انسانی پرداخته شده است، افزود: این طرح‌ها با نظارت مستقیم فرمانده نیروی زمینی ارتش و معاونان این نیرو در حال اجرا بوده و اثربخشی این اقدامات را به خوبی شاهد هستیم که نخبگان و خانواده‌های نیرو نظر دادند که این طرح‌ها موثر بوده است.

اثربخشی «طرح لبیک» نیروی زمینی را به خوبی شاهد هستیم

عبدالهی به اثربخشی و موفقیت‌آموز بودن «طرح لبیک» در نیروی زمینی ارتش اشاره و اظهار کرد: این طرح به همه ابعاد توجه کرده و این گونه اقدامات در افزایش توان رزم نیروی زمینی ارتش و آمادگی آن تاثیر بسزایی خواهد داشت که سایر رده‌ها می‌توانند از این طرح الگوبرداری کنند.

وی درباره برنامه ستادکل نیروهای مسلح افزایش حقوق سربازان وظیفه تصریح کرد: سال گذشته حقوق سربازان به همت دولت و مجلس شورای اسلامی ترمیم شد تا بخشی از هزینه‌های آنها تامین شود و امیدوارم در سال آینده درصد بیشتری از مشکلات آنها را رفع کنیم. در حال حاضر میانگین دریافتی سربازان وظیفه بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان است.

معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح به توان نیروی زمینی ارتش اشاره و یادآور شد: در رزمایش‌های اخیر شاهد بودیم که نیروی زمینی ارتش جزو یگان‌های برتر در میدان بوده و مهمترین ویژگی آن بهره‌گیری از تجهیزات به روز بوده که توسط نخبگان و جوانان به روزرسانی شده است که رزمایش‌های موفقی نیز انجام داده است که با افراد آموزش دیده این نیرو که می‌تواند خیلی به افزایش آمادگی کمک کند.

https://dailybulletin.ir/14/01/2022/%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%b4-%d8%ac%d8%b2%d9%88-%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1/