دولت برای جبران تورم به دهک پایین جامعه کمک های غیر نقدی اختصاص دهد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، غلامحسین رضوانی در نشست علنی امروز -چهارشنبه-مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: مصوبات مجلس باید مورد توجه هیات مذاکره کننده باشد و اینگونه نباشد که امتیازات فراقانونی بدهیم که آورده ای نداشته باشد همچنین آقای رئیسی علیرغم اشتغالات فراوان باید به اجرای مصوبات قانونی از سوی هیات مذاکره کننده توجه کند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع افزایش حقوق ها در سال آینده اظهار داشت: دولت باید نسبت به تخصیص کمک های غیر نقدی، حداقل به ۶ دهک پایین اقدام کند تا تورم جبران شود که این موضوع می تواند تا حدود زیادی مشکلات معیشتی را برطرف کند

همچنین در این نشست محمد سبزی در تذکر شفاهی با دگرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی  گفت: حضور عاشورایی مردم ولایتمدار ایران اسلامی دل امام زمان (عج) و رهبری را شاد کرد و این روز، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری  به وزیران بیان داشت: دستورات و نامه‌های شما از سوی معاونان و زیرمجموعه پیگیری نشده و اجرایی نمی‌شود لذا این موضوع را پیگیری و با خاطیان برخورد کنید.

وی گفت: بخشی از گرانی‌های افسارگسیخته مربوط به تورم و بخشی دیگر مربوط به گرانفروشی است که سازمان تعزیرات، بازرسی کل کشور و بسیج اصناف باید به آن ورود پیدا کنند تا جلوی چندنرخی شدن کالاها گرفته شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی   در تذکری به رئیس جمهور و هیأت وزیران خاطر نشان کرد: اختیارات ویژه به استانداران و فرمانداران داده شود تا مشکلات کشور برطرف شود.

دولت برای جبران تورم به دهک پایین جامعه کمک های غیر نقدی اختصاص دهد