نمایشگاه بین‌المللی کتاب، بهار کتاب ایران است

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات به نشر در خصوص حضور این انتشارات در سی‌وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: این انتشارات با ۷۰۰ عنوان کتاب در بخش مجازی و حضوری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

وی افزود: در تلاش هستیم تا پس از دو سال تعطیلی نمایشگاه حضوری چشم‌گیر در نمایشگاه کتاب تهران داشته باشیم و با ارائه خدمت مطلوب به دوست داران کتاب بتوانیم وظیفه خود را در به‌نشر با کیفیت بهتری انجام دهیم.

مدیرعامل انتشارات به نشر با بیان اینکه به‌نشر در دو غرفه جداگانه در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد، گفت: در سالن کودک و نوجوان، غرفه کتاب‌های پروانه و در شبستان اصلی مصلی، غرفه آستان قدس رضوی شامل آثار به‌نشر، بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع) به صورت متمرکز با محوریت به‌نشر پذیرای مخاطبان است. بخشی از عناوینی که در غرفه آستان قدس رضوی در نمایشگاه امسال عرضه می‌شود، چاپ اول هستند. در حوزه ادبیات دینی، رمان، کودک و نوجوان به صورت گسترده‌تر حضور داریم.

سعیدی با اشاره حضور ویژه به‌نشر در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه گفت: کتاب‌های کودک و نوجوان به‌نشر تحت عنوان پروانه هم آثار جدید زیادی را با خود به نمایشگاه امسال می‌آورد، همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است، نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان در غرفه حضور داشته باشند تا با مخاطبان خود از نزدیک دیدار کنند. رونمایی از چند عنوان کتاب با حضور چهره‌های فرهنگی کشور را از دیگر برنامه‌های به‌نشر در نمایشگاه امسال است. همه هدف خادمان حوزه کتاب در آستان قدس رضوی ارائه بهترین خدمت به بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

وی در پایان گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بهار کتاب در ایران است، امسال پس از وقفه‌ دوساله نمایشگاه به دلیل شیوع کرونا در کشور، نمایشگاه قطعاً برای ناشران، مردم، مسئولان و اهالی کتاب رنگ و بوی خاصی دارد و امیدواریم ناشران با ارائه آخرین آثار منتشر شده خود به مخاطبان زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در کشور مهیا کنند.

https://dailybulletin.ir/07/05/2022/%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%8c-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%a7/