اولین رویداد «نوآوری‌های اقتصاد هیأت» فراخوان داد

خبرگزاری فارس :

 

حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه هیأت‌ها در بحث استارت آپ‌ها و کسب‌و‌کارهای هیأت‌محور می‌توانند فعال شوند اظهار داشت: در راستای رویکرد جهاد توانمندسازی هیأت‌ها و تشکل‌های دینی، اولین رویداد «نوآوری‌های اقتصاد هیأت» را برای نمایش این ظرفیت‌ها طراحی کردیم.

تا ۲۰ بهمن‌ماه فرصت شرکت در این رویداد

وی با اعلام فراخوان این رویداد گفت: علاقه‌مندان تا بیستم بهمن‌ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند تا اقدامات و فعالیت‌های خود را در این خصوص اعلام و ثبت‌نام کنند. نگاه ما این است که می‌توانیم دو گروه را در این موضوع شناسایی و حمایت کنیم، اول استارتاپ‌ها و کسب‌‌وکارهایی که به‌نوعی به هیأت‌ها خدمات می‌دهند، به طور مثال از تولیدکنندگان پرچم و بیرق گرفته تا خدمات صوت و تصویری، تا مجموعه‌هایی که در حوزه رسانه‌ای فعال هستند.

شناسایی و حمایت هدف ماست

بهرامی افزود: از آن طرف هم مجموعه‌ها و استارتاپ‌هایی که برآمده از بدنه هیأت هستند که در این بخش‌ هم مجموعه‌های بسیاری داریم که حتی کارآفرین‌های برتر کشور هم هستند اما دیده نمی‌شوند و با مختصری حمایت، می‌توانند بسترساز یک اقدام بزرگ در کشور باشند. این‌ها را در قالب این رویداد شناسایی و حمایت می‌کنیم و به دولت هم ارائه می‌شود تا حمایت ویژه شوند.

مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی با اشاره به اینکه اختتامیه این رویداد اسفندماه خواهد بود، تصریح کرد: برگزیدگان این جشنواره جوایز ارزنده و تسهیلات کارآفرینی دریافت خواهند کرد. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام باید به نشانی heievent.ir مراجعه کنند.


اولین رویداد «نوآوری‌های اقتصاد هیأت» فراخوان داد