دو بازیکن استقلال در آستانه محرومیت

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین مرادمند مدافع میانی آبی پوشان که این روزها در خصوص خدمت سربازی وی هم حرف و حدیث‌هایی وجود دارد، پر کارت‌ترین بازیکن تیمش است و تاکنون ۷ بار با کارت زرد داوران جریمه شده و به همین دلیل ۲ بازی تیمش را هم از دست داده است.

مرادمند تنها بازیکن استقلال است که در نیم فصل اول به دلیل دریافت اخطار طعم محرومیت را چشیده و اتفاقاً او دو بار از حضور در دیدارهای تیمش محروم شده است که این محرومیت‌ها در بازی مقابل گل گهر و آلومینیوم اعمال شده است.

در حالی که مرادمند دومین محرومیت خود را هم پشت سر گذاشت و از دیدار مقابل مس رفسنجان می‌تواند به ترکیب تیمش بازگردد، دو بازیکن دیگر استقلال به دلیل دریافت اخطار در آستانه محرومیت قرار دارند.

محمد دانشگر مقابل آلومینیوم اراک و در روزی که بسیاری از بازیکنان استقلال از اشکان خورشیدی در اراک کارت زرد دریافت کردند، یکی از اخطاری‌های تیمش بود که این سومین کارت زرد وی در این فصل محسوب می شود. دانشگر که به عنوان بازیکن اصلی یا جانشین در استقلال حضور داشته است، در صورت دریافت یک اخطار دیگر ۴ کارته خواهد شد و یک بازی را به دلیل محرومیت از دست می‌دهد.

پیش از دانشگر هم «کوین یامگا» وینگر سمت راست آبی پوشان ۳ اخطاره شده بود تا وی نیز در آستانه از دست دادن یک بازی قرار داشته باشد. یامگا که بازی در پست‌های مختلف را تجربه کرده، با زدن ۴ گل و ارسال یک پاس گل تاثیر گذار ترین بازیکن استقلال در ۱۳ هفته ابتدایی فصل می‌باشد.

آبی پوشان در هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر میزبان مس رفسنجان هستند که این دیدار در روز شنبه ۱۸ دی و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

دو بازیکن استقلال در آستانه محرومیت