اتمام حجت باشگاه زنیت درباره آزمون/ سردار تا تابستان می‌ماند!

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که رسانه‌های فرانسوی از تلاش باشگاه لیون برای جذب سردار آزمون در نقل و انتقالات زمستانی خبر می‌دهند، «الکساندر مدودوف» مدیرعامل باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه آب پاکی را روی دست رسانه‌ها و هواداران لیون ریخت.

مدودوف در مصاحبه با خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: سردار آزمون ابراز تمایل کرده است که تا تابستان در زنیت بماند.

مدیرعامل باشگاه زنیت ادامه داد: آزمون خودش گفته که می‌خواهد تا تابستان با ما بماند. سردار به دو دلیل می‌ماند: اول اینکه می‌خواهد برای ما بازی کند و دوم اینکه مهاجم جایگزینی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، قرارداد آزمون با تیم زنیت این فصل به پایان می‌رسد و اگر باشگاه روسی قرارداد این مهاجم را تمدید نکند، سردار به عنوان بازیکن آزاد زنیت را ترک می‌کند؛ بدون آنکه پولی به این باشگاه برسد.

خبرهای رسانه‌های فرانسوی حاکی است باشگاه المپیک لیون با سردار آزمون برای عقد قرارداد چهار ساله به توافق رسیده است اما قصد دارد زودتر از موعد و در همین نقل و انتقالات زمستانی مهاجم تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد.

امروز یکی از رسانه‌های فرانسه اعلام کرد المپیک لیون حتی مبلغ خرید زمستانی آزمون برای تیم زنیت را تا ۴ میلیون یورو افزایش داده است اما این باشگاه روسی ظاهراً مبلغ ۵ میلیون یورو را مدنظر دارد.

از سوی دیگر «اسکای اسپورت» هم امروز بار دیگر خبر داد سردار آزمون یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله تیم نیوکاسل انگلیس است و احتمال دارد برای جذب این مهاجم ایرانی با باشگاه زنیت وارد مذاکره شود.

اتمام حجت باشگاه زنیت درباره آزمون/ سردار تا تابستان می‌ماند!