شهدایی که میهمان ورزشی‌ها شدند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، اهالی ورزش امروز میزبان دو شهید گمنام بودند؛ شهید ١٧ ساله‌ای که سال ۶۲ در عملیات خیبر و در جزیره مجنون به شهادت رسید و همچنین شهید ١٩ ساله‌ای که اسفندماه ۶۳ در منطقه شرق دجله و در عملیات بدر به شهادت رسید.

برای تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر این دو شهید جوان و گمنام مراسم ویژه ای با حضور چهره‌های سیاسی و ورزشی در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، امیرحسین قاضی زاده معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور همراه با سید حمید سجادی وزیر ورزش، سید رضا صالحی امیری و کیکاوس سعیدی رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک و سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در این مراسم حضور داشتند.

همچنین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان، مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی، عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی. هادی ساعی رئیس منتخب فدراسیون تکواندو، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیر و کمان و عبدالحمید احمدی همراه با جمعیتی از ورزشکاران رشته‌های مختلف از دیگر افراد حاضر در این مراسم بودند.

بعد از برگزاری مراسم ویژه استقبال از پیکر دو شهید گمنام که در محل مجموعه ورزشی انقلاب (سالن هندبال) برگزار شد، مراسم تشییع پیکر این دو شهید به سمت وزارت ورزش انجام شد تا خاکسپاری آنها در محل این وزارتخانه انجام شود.

پدر شهید احمدی روشن هم از دیگر افراد حاضر در این مراسم بود.

شهدایی که میهمان ورزشی‌ها شدند