واکنش فخری به ادعای دبیر: صحبت داشتیم اما الان دیالوگ ها تغییر کرده است

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، پیمان فخری در مورد زمان برگزاری جلسه عالی بازی ها بیان کرد: جلسه آینده  ستاد عالی بازی ها شنبه دو هفته دیگر برگزار می شود و در مورد مابقی رشته ها امکان حضور رشته هایی که امکان شرکت در بازی های آسیایی داشته باشند، بررسی می شود. گزارش کارشناسی می دهیم بعد از آن از فدراسیون‌ها دعوت می‌شود. در این مرحله رشته‌های بدمینتون، اسکواش، تنیس و  سه گانه برنامه‌های خود را ارائه می‌دهند. در مورد جنسیت، ماده های شرکت کننده در جلسات بعدی ستاد تصمیم گیری خواهد شد. 

او در مورد برگزار نشدن جلسه ستاد برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: در حیطه اختیارات من نیست، هیات اجرایی باید تصمیم گیری کند. در جلسه یکشنبه هیات اجرایی تصمیم گیری شود. 

 فخری در پاسخ به این پرسش که مگر با کشتی در مورد اعزام تیم اصلی به بازی های آسیایی صحبت نداشتید که الان دبیر آن را تکذیب می کند؟ تصریح کرد:  من بر اساس صحبتی که شخصا با دبیر داشتم، گفتم اما در این چند روز اتفاقاتی افتاده و دیالوگ ها تغییر کرده است. علاقه‌مند به این روند نیستیم در این خصوص واکنشی هم نشان ندایم. مصاحبه ای بود که دبیر کرد و امیدوارم موضوع زودتر برطرف شود. 

او در پاسخ به این پرسش که کمیته برنامه مشخصی برای بازی ها ندارد که به فدراسیون ها اعلام کند؟ تصریح کرد: برنامه اصولی داریم. کشتی هم ۱۸ اسفند به بعد کارش را با کمیته دنبال می‌کند.

فخری در مورد عملکرد سابر در جام جهانی گرجستان گفت: فکر می کنم  آزمونی را پشت سر می‌گذارند زیرا تیم خیلی وقت بود تحت کنترل من مسابقه می‌داد.  به ویژه در بخش انفرادی باید رفته رفته نقطه اتکا به من را از دست بدهند چون خیلی به من عادت کرده بودند. البته در تیمی پنجم شدند که افتخار بزرگی است.

او در پاسخ به این پرسش که در مورد والیبال هم مانند کشتی ابهامی دارند یا خیر؟ تاکید کرد: در مورد والیبال ابهام نداشتیم. ما با هر دو رییس فدراسیون کشتی و والیبال برای اعزام تیم اصلی به بازی ها صحبت کردیم نمی دانم چرا می گویند حرفی زده نشده است. 

واکنش فخری به ادعای دبیر: صحبت داشتیم اما الان دیالوگ ها تغییر کرده است