استقلال از شکست بزرگ گریخت/ کار به وقت‌های اضافه کشید

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و نود ارومیه از ساعت ۱۷:۳۰ امروز یکشنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور برگزار شد که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک به یک خاتمه یافت تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. سجاد طجرلو در دقیقه ۵۸ برابر نود و آرمان رمضانی ۸۷ برای استقلال گل زدند.

آبی پوشان پایتخت که در پایان هفته دهم لیگ برتر فوتبال با صدرنشینی به مصاف تیم کم نام و نشان نود ارومیه رفتند و بازی مالکانه‌ای را ارائه دادند که با موقعیت‌های متعدد روی دروازه میهمان همراه بود.

فرهاد مجیدی که در این بازی بیشتر به نیمکت نشینان فرصت بازی داده بود شاهد بازی هجومی تیمش بود اما تیر دروازه نود در دو مرحله مانع از باز شدن دروازه در نیمه اول شد. هشت بازیکن استقلال در ترکیب امروز بیشتر روی نیمکت حضور داشتند تا فرصت خودنمایی پیدا کنند و توانایی‌های خود را به رخ بکشند.

رضا منصوری دروازه بان نود ارومیه که دقایق سختی را در نیمه اول بازی با استقلال تجربه کرد به دلیل اتلاف وقت در ثانیه‌های پانی ۴۵ دقیقه نخست کارت زرد دریافت کرد.

در نیمه دوم استقلال برای رسیدن به گل تلاش بیشتری کرد اما برخلاف جریان بازی در دقیقه ۵۸ دروازه خود را باز شده دید. در این صحنه نفوذ بازیکن نود از جناح راست و ضربه او در بین راه به زانوی سجاد طجرلو برخورد کرد و وارد دروازه آبی های پایتخت شد.

بعد از این گل فرهاد مجیدی چهار تعویض انجام داد تا بتواند روند هجومی تیمش را حفظ و گل خورده را جبران کند که برای رسیدن به هدفش زمان زیادی را انتظار کشید.

استقلال که برای رسیدن به گل تساوی حملات زیادی را روی دروازه نود ارومیه طراحی کرد و بارها تا آستانه باز کردن دروازه پیش رفت با درخشش دروازه بان حریف مواجه شد اما بالاخره در دقیقه ۸۷ آرمان رمضانی که یکی از تعویضی های مجیدی بود با ضربه سر کار را به تساوی کشاند.

استقلال از شکست بزرگ گریخت/ کار به وقت‌های اضافه کشید